Hemoroidy

Dubová kôra gél

Gél z dubovej kôry priaznivo pôsobí pri hemoroidoch, potení nôh, trhlinkách, pri podráždenej koži po slnení a drobných popáleninách.

Mastu

Mastu čapíky a masť - zmierňujú ťažkosti (podráždenie, svrbenie, pálenie a mokvanie), ktoré sa často prejavujú v súvislosti s ochoreniami hemoroidálneho pôvodu a podporuje hojenie rán.

Dubová kôra sypaná

-liečba hemoroidov, ekzémov a pri nadmernom potení nôh

Spofax čapíky

-potláča krvácanie pri hemoroidoch vo všetkých štádiách ochorenia

Hemoral

Krém na báze výťažkov z liečivých rastlín so sťahujúcim a protizápalovým účinkom. Vhodný doplnok pri ošetrovaní hemoroidov.

Procto-glyvenol

Procto-Glyvenol je určený k liečbe vnútorných a vonkajších hemoroidov u dospelých a detí od 15 rokov.

Dobexil H

Masť Dobexil H ung používajú dospelí a mladiství ako podpornú liečbu pri hemoroidoch a ďalších ochoreniach konečníka, ako sú bolestivé trhliny kože (análne fisury) a svrbenie v okolí konečníka (pruritus ani). Masť Dobexil H ung potláča zápal a mierne príznaky ako sú zdurenie, bolesť a pálenie vo...

Faktu

Faktu masť a čapíky sa používajú na liečbu hemoroidov a iných ochorení v oblasti konečníka. Liek rýchlo zastavuje krvácanie, svrbenie a pálenie v oblasti konečníka, zabraňuje vzniku zápalu a podporuje regeneráciu tkaniva v postihnutej oblasti. Faktu masť je určená na liečbu vonkajších aj...

Avenoc

Symptomatická liečba niektorých ochorení konečníka: hemoroidy, zápaly konečníka a trhliny v jeho bezprostrednom okolí.

Repíková masť

-bolestivá pokožka v oblasti krčových žíl, hemoroidov
1 | 2 >>