Zuby a ústna dutina

Curaprox

Najžiadanejšie produkty na ústnu hygienu, držíme kompletnú radu výrobkov Curaprox. Ponúkame produkty pre starostlivosť o zuby, ďasná a ústnu dutinu ako zubné a medzizubné kefky Curaprox, ústne vody Curasept, zubné pasty, nite, dych osviežujúce ústne spreje, kusátka pre deti, špáradlá na zubný...

Corsodyl

Doplnok liečby chronického zápalu ďasien a parodontitídy.Pôsobí proti širokému spektru baktérií, vírusom, kvasinkám a niektorým plesniam. Chlórhexidín inaktivuje zubný povlak, ktorý je jednou z hlavných príčin vzniku zubného kazu, zápalu ďasien a parodontitídy.  

Corega Tabs Bio Formel

Čistiace šumivé tablety na celkové zubné náhrady a jednoduché čiastočné snímateľné náhrady.

Corega Fixačný krém Svieži dych

Fixačný krém bez zinku na zubné náhrady.

Parodontax

Pomáha ochraňovať ďasná pred krvácaním a šetrne bieli zuby. Ponúkame zubné pasty,zubné kefky,ústne vody značky Parodontax.

Elmex, Meridol

Zubné kefky, pasty a ústne vody značky Elmex chrániace pred zubným kazom, Meridol pre ochranu ďasien a Meridol Halitosis proti baktériám spôsobujúcim zápach z úst.

Lacalut

Pod značkou Lacalut nájdete zubné pasty, kefky a ústne vody určené pre citlivé zuby, prevenciu paradontitídy, bielenie zubov, intenzívnu floridáciu, pre deti a prípravky na čistenie a upevnenie zubných protéz.

Glimbax - ústny výplach

Úľava od bolestí spôsobených zápalom v ústnej dutine.