O nás

Sme tu pre Vás 29 rokov ako rodinná lekáreň, fungujeme od marca 1995, zakladateľka lekárne PharmDr. Mária Masaryková, opustila vedecké bádanie na Slovenskej akadémii vied a rozhodla sa aplikovať svoje vedomosti a skúsenosti v klinickej praxi medzi ľuďmi, medzi ktorými od malička vyrastala.

Máme pre Vás až vyše 9900 položiek – lieky, zdravotnícke pomôcky, široký sortiment doplnkového tovaru, potraviny pre zvláštnu výživu, bio výrobky, fashion ortopedickú obuv pre každý ročník, široké spektrum liečebnej, korektívnej a bio kozmetiky, špecializujeme sa na všetky potreby matky a dieťaťa, vedieme a usmerňujeme k liečbe čisto prírodnými produktami a návrat k prirodzenému a prírodnému spôsobu liečby chorôb.

Odbornosť – našou prioritou je komplexný pohľad na pacienta s individuálnym prístupom, ktorý pramení nie len z vysokej odbornosti personálu, ale predovšetkým z faktu, že svoje povolanie považujeme za poslanie. K dispozícii sú Vám tri doktorky farmácie s atestáciou, jedna magistra farmácie, dve farmaceutické laborantky.

lekáreň tím

Od roku 2010 vlastníme osvedčenie Excelentná lekáreň, ktoré nám umožňuje byť vzdelávacou ustanovizňou pre mladých farmaceutov.

Rovnako chránime život ako ten Váš, tak nenarodených detí a patríme do Pro life.

Chceme stáť pri Vás vo významných sviatkoch a dňoch, preto ponúkame široké spektrum darčekových balíkov vo výhodných cenách k najrôznejším príležitostiam, ktoré vieme individuálne pripraviť presne podľa Vašich prianí a potrieb.

Osobný odber v lekárni,  ako aj rozvozy k Vám domov v rámci Rajeckej doliny, po predchádzajúcej dohode, rôzne možnosti výberu dopravy a platieb

Sme pripravení pomáhať Vám chrániť Vaše zdravie.

tím Lekárne Mária

lekáreň
lekáreň
lekáreň
lekáreň