Možnosti platby

Na našej stránke lekarenmaria.sk si môžete vybrať z nasledujúcich druhov platieb.

Platobná brána Besteron – platba kartou, bankovým prevodom

Bezpečná a komfortná platba kartou cez Besteron, s možnosťou uloženia karty pre opakovaný nákup.

Besteron tiež poskytuje pohodlný spôsob platby prostredníctvom okamžitého bankového prevodu. Pri platbe stačí zvoliť bankové tlačidlo, skontrolovať vopred vpísané platobné údaje a odoslať platbu.

Dobierkou – platba pri prevzatí kuriérovi

Platbu vykonáte priamo v kamennej lekárni alebo prepravcovi pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je možná platobnou kartou alebo v hotovosti. Za platbu dobierkou účtujeme poplatok 1,00.

Platobné údaje

Číslo účtu (IBAN): SK0609000000000423874375
SWIFT: GIBASKBX
Banka: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Variabilný symbol:: číslo Vašej objednávky


Viac sa dočítate vo Všeobecných obchodných podmienkach

Spôsoby doručenia

doprava ceny

Ceny za doručovanie i cenové hladiny nákupov sú uvedené vrátane DPH.

Preprava cez spoločnosť Packeta je limitovaná na zásielky do max. hmotnosti 10 kg a na nadrozmerné zásielky s rozmermi max. do 120 cm jednej strany , resp. do 150 cm súčtu 3 strán. V prípade presiahnutia týchto rozmerov budete kontaktovaný pre iný spôsob doručenia.

Doručenie osobným vyzdvihnutím priamo v lekárni sa realizuje do 24 hod. od zadania objednávky, v prípade nedostatkového sortimentu podľa vzájomnej dohody, s výnimkou víkendov, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja, kedy bude doručenie realizované v najbližší nasledujúci pracovný deň. Možnosť využiť donášku priamo lekárňou platí pre obce Rajeckej doliny po vzájomnej dohode.

V prípade obmedzenej dostupnosti alebo nedostupnosti tovaru na slovenskom trhu sa doba doručenia dohodne individuálne.

Pri osobnom odbere v lekárni bude objednávka kupujúcemu rezervovaná 3 pracovné dni od zaslania potvrdenia objednávky na elektronickú adresu kupujúceho, potom bude objednávka zrušená.


Viac sa dočítate vo Všeobecných obchodných podmienkách