Pokročilé sérum pre dlhovekosť buniek – Age Proteom

Proteom-blog

Prvé sérum na svete s pokročilou biotechnológiou s efektom chaperónov – bodyguardov kožnej mladosti, ktorá trvalo uchováva a opätovne posilňuje kľúčové proteíny v pleti a chráni ju tak pred predčasným starnutím.

Sérum poskytuje vysokú antioxidačnú ochranu, doslova biochemický štít, ktorý účinne chráni pleť pred oxidačným stresom a škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Jemná, svieža a hydratačná textúra séra sa hodí použiť pod akýkoľvek prípravok o pleť a rešpektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimoriadne hebká, sérum pomáha predchádzať výskytu tmavých škvŕn a rozjasňuje pleť. Jeho jemná, štýlová vôňa s tónmi čiernej slivky, ruže a bieleho pižma neobsahuje alergény.

ÚČINOK:

PRELOMOVÁ INOVÁCIA – AGE PROTEOMTM PATENTOVANÁ BIOTECHNOLÓGIA

REVOLUČNÝ OBJAV NOVÉ MOLEKULY DLHOVEKOSTI

Sérum dlhodobo pôsobí mimoriadne účinne ako prevencia aj korekcia všetkých hlavných známok starnutia pleti, ako sú vrásky, strata kontúr, hustoty, jasu a rovnomerného tónu pleti. Viditeľne a trvalo.

Unikátna formula, ktorá chráni našu pleť a proteíny, ktoré ju tvoria na dvoch úrovniach:

Fyzický štít – priama ochrana proteínov a ich štruktúr prispieva k odolnosti proti zničeniu – chaperónový efekt

Biochemický štít – chráni pred oxidačným stresom až 100x lepšie ako tie najsilnejšie antioxidanty

(napr. vitamín E alebo koenzým Q10)

Vysoká antioxidačná ochrana, prevencia a korekcia najčastejších známok starnutia pleti. Preukázateľné účinky a viditeľné výsledky. Dlhodobo.

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti v každom veku.

APLIKÁCIA: Odskrutkovaním otvoríte fľaštičku – pipeta sa naplní automaticky. Stlačte tlačidlo. Používajte 5 kvapiek ráno a večer na tvár, krk a dekolt. Zaskrutkujte, kým nebudete počuť cvaknutie. Sérum zaraďte do akejkoľvek rutiny starostlivosti o pleť, ideálne v kombinácii s bunkovou vodou v spreji Cellular Water Mist.

blog-age-proteom

VÝSLEDOK:

Pokožka je okamžite svieža a hydratovaná a lepšie chránená pred oxidačným stresom a ním spôsobenému starnutiu. Získava späť svoju vitalitu, jas a hydratáciu. Všetky kľúčové známky starnutia vykazujú zlepšenie:

  • menej vrások
  • spomalenie straty hustoty pleti
  • pleť je pevnejšia
  • tón pleti je zjednotenejší a vyrovnanejší
  • pleť je jasnejšia a žiarivejšia